Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem működik a gép?

Mért nem működik a gép?

Figyelt kérdés
egyszer át állítottam hogy bootoljon pendrive-ről és még az nap jó ot volt be állítottam másnap ra már azt a menüt ki dobja mindig mint mikor beállítom hogy telepítsen újra cd-ről és nincs a meghajtóba cd.............akkor ki ir egy 2 soros hiba üzenetet és ha nyomsz egy gombot akkor megjeenik többször nah mosz az a bajom hogy ha vissza állítom hogy floppy ról induljon a gép ugyan azt a hiba üzenetet dobja ki és probáltam az f11 nél is probáltam az f2nél is ugyan ugy ezt csinélja

2012. júl. 1. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
merevlemezröl kell indítani [HDD]
2012. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy a merevlemezről bootoljon.
2012. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem a meevlemeznek ugy van beirva hogy floppy nem tom hogy mibaja lehet hogy valami ki van ugorva
2012. júl. 1. 19:22
 4/11 anonim ***** válasza:
HDD néven kell lennie. Arra állítsd.
2012. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megsértődött, mert nem tudsz helyesen írni!

"átállítottam" "beállítottam" "kidobja" "Nincs a meghajtóbaN" "kiír" "visszaállítom"

2012. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bmeg majd arra fogok figyelni hogy hogy kell írni nem vetted észre te szerencsétlen hogy senki nem ír helyesen nem mindegy hogy írom úgyis értik
2012. júl. 2. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy a hozzád hasonló parasztok szarnak a helyesírásra!!! Nehéz átolvasni amit írtál, mielőtt elküldöd? Lusták vagytok, az a probléma, és ez mára már sajnos természetes. Tele van az ilyen idiótákkal a facebook is. Szánalmasak vagytok. És ilyen lesz a kölköd is, ajjaj!!!
2012. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha észre vetted volna magad pont te vagy a szánalmas más dolgod nincsen mint hogy bele kötsz mindenkibe pont az ilyen szaréletűekkel van tele az internet akik már unalmukba nem tudnak mást csinálni mint hogy mást kritizáljanak nem hogy inkább elmennél valahova mert ha kinézel süt a nap vagy ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor nem tudom menny el a gyogyóba vagy vala hova csak ne irkálj más kérdésére mert ezzel magadat járatod le
2012. júl. 4. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont te járatod le magadat, hogy még most sem veszed a fáradtságot, hogy átnézd amit írtál.

"belekötsz" "menj el"


Ja, a mondatokban szoktak lenni írásjelek is, olyan mint vessző, mondat végén pont, stb.

Sebaj, neked ez megfelel. Bocsi.

Szevasz :)

2012. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de már megint te kezded minek írsz olyan helyre ahol nem tudod a választ nem azért írtam ki a kérdést hogy ki oktassanak engem hanem azért hogy segítsenek gondolom biztos azért írtál ide hogy ne unatkozz otthon mert ha ilyen kis dolgokba is belekötsz akkor nem tudom de nagyon unatkozhatsz szerintem ne itt koptasd az ujjaidat hanem menny el másba belekötni mert én most nem vagyok vevő a hülyeségedre
2012. júl. 4. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!