Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Rome Total War-t nem lehet...

Blaiseboy kérdése:

A Rome Total War-t nem lehet valahogy vegigjatszani?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, elfoglaltam mar az 50 telepulest, de szeretnem az egesz kornyeket elfoglalni! Van ennek valami modja, kodja?

2012. júl. 1. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsináltam. Úgy lehetséges, ha Rómát nem foglalod el, mert az a győzelem feltétele hogy uralj 50 provinciát és Rómát. Szóval ha Rómát nem foglalod el akkor elfoglalhatod az egész világot is, Rómát hagyd legutoljára.


Én úgy csináltam hogy azért egy szép nagy sereget odaállítottam Róma alá, és ha a szenátus támadni próbált szétzúztam őket, csak lényeg hogy a várost magát el ne foglald a legvégéig.


Itt a bizonyíték :D

[link]


De a vége felé már elég nehéz, sok város lázadozik, nehéz összetartani a birodalmat, pénzből jó sokat raktározz be, szükség lesz rá.

2012. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Grat!

Jo otlet, csak kar hogy mar elfoglaltam, de majd fellazad! :D

Olyat hogy csinaltal, hogy egy egysegbe lett 140 ijasz? Erted mire gondolok? Nem a szokasos 41, hanem meg...

A varosok boldogsagara van valami kod? Allandoan a lazadozasaikkal kell foglalkozni!

2012. júl. 2. 06:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Az hogy hányan vannak egy egységben a játék beállításaitól függ. Valami olyasmi a neve talán hogy egység méret vagy mi, és ezt állítottam óriásira, azt hiszem ez a neve, nem emlékszem már. Nézd át a játék beállításait, meg fogod találni.


Kódokat nem tudok, én soha nem használtam csalást. A lázadozás tényleg baj, minél nagyobb egy város annál jobban lázadozik, én kiirtottam őket, abból még jön elég sok pénz is. Csak van hogy nehéz, mert túlerőben vannak a lázadók.


Még olyan cselt lehet bevetni, hogy egy kivonulsz a lázadó városból a teljes seregeddel, aztán egy diplomatával felajánlod hogy átadod a várost egy ellenségednek! Utána ha elfogadta, még ugyanabban a körben vissza is foglalod a várost, mielőtt még az ellenség serege odaérne. Csak egyszerűen bevonulsz, és kiirtod őket. Csak ez sem mindig jön be, mert van hogy nem fogadja el az ellenség hiába akarod átadni neki.


Akkor csak az marad hogy jókora sereggel vissza kell venni a lázadóktól, és kiirtani őket. Elég sok nagy sereget kell ezért fenntartani egy akkora birodalomban, ami rengeteg pénz, ezért írtam hogy raktározz be bőven, a vége felé nekem több millió pénzem volt, és az is durván megcsappant.

2012. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En is azt szoktam, hogy mielott fellazadnak mar kilepek, gyorsan fellazadnak, es mar megyek is rajuk. :D

Ott rontottam el, hogy az elejen a konnyebb celpontok fele mentem, nem a gorogok fele terjeszkedtem. Pedig jo zsiros faluk...

Amugy en sem szeretek kodokkal jatszani, csak nem ertem mit lazadoznak, mikor jo soruk van!

2012. júl. 2. 16:19
 5/6 A kérdező kommentje:

Vartam, hogy Roma fellazadjon, hogy ne kelljen ujrakezdenem, aztan valahol beerett egy foglalas veletlen, nyertem, ramentem az automatikus mentes betoltesere, es jatszhatok ameddig akarok, ugy hogy meg Romarol sem kell lemondanom! :D

Ezekkel a phalanxokkal, meg elefantokkal kene valamit kezdeni... Van ra gyogymodod?

2012. júl. 2. 22:26
 6/6 anonim válasza:
lehet ugy játszabi hogy nem hagyod ki romát aszt hogyan csiáltad megtudhatom :) ?
2013. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!