Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Proxy program TS-re?

Proxy program TS-re?

Figyelt kérdés
Szép estét! Proxy programra lenne szükségem, ami eltűnteti, megcseréli az IP-met, vagy teljesen más országot mutat a valódi címem helyett. Ezt a programot TeamSpeak3 szerverre használnám, igazából védekezési célból, a rosszindulatú 12 éves adminkák látják az IP-met... Tudnátok adni ilyen programokról neveket, tutorialokat? Előre is köszi a fáradozást!

2012. júl. 2. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A "rosszindulatú 12 éves adminkák" semmit nem érnek az IP címeddel, fölösleges ezzel szórakozni.
2012. júl. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megerősítem az előzőt...
2012. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, ahhoz képest mikor beszélgetni szeretnék az egyetlen normális TS szerveren, ahol nem a playerek a trollok, hanem az adminok, Ezen a ts-en vannak a barátaim...



Jah, és az utóbbi 2 napban kb. 4× lőtték ki a netem, úgyhogy játék közben is le kell mennem kihúzni a routert, már ha csak annyira lövik meg, hogy maga a játék nem fagy ki, csak éppen kommunikálni nem tudok. Jah, és az Ip-met is bárhova kiadhatják ; )

2012. júl. 2. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:

" Jah, és az Ip-met is bárhova kiadhatják ; )"

Kiadják a szomszéd Juliska néninek, kész katasztrófa. xD

2012. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd proxy-t nemtudsz akárhova felhasználni csak esetleg ami támogatja,és a legtöbb böngésző.Ha nem fix ip-d van akkor ez átvált bizonyos időközönként vagy amikor reseteled a routert.Hallottam viszont olyanról hogy a proxy szervereket láncba lehet kötni,s ez valószinűleg programoktól független történik.
2012. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!