Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ezt ki a skype? (lent)

Miért írja ezt ki a skype? (lent)

Figyelt kérdés

Nem sikerült elindítani a Skype-ot: Ön már be van jelentkezve ezen a számítógépen. Kérjük, jelentkezzen ki, majd újra be!


Pedig ki vagyok jelentkezve és az összes Skype folyamat is ki van kapcsolva (persze azt kivéve ami éppen fut). De csak az egyik fiókkal van ilyen probléma, a többivel be lehet jelentkezni.



2012. júl. 2. 14:40
 1/5 anonim válasza:
Helló!Nekem is ezt írja ki valamiért..:( Jó lenne ha valaki tudna segíteni..Köszönjük..
2012. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Én már találtam megoldást!

Nyomd meg a Start billentyűt (a billentyűzeten, ami felhozza a start menüt) és egyidejűleg nyomd meg az R betűt is. Előugrik a futtatás ablak. Ide írd be: %appdata%

Keresd ki a megjelenő mappából a Skype nevű almappát, és nevezd át a következőre: Skype_old, vagy Skype_régi vagy ilyesmi. Ezután be fogsz tudni jelentkezni, és egy új Skype mappa fog létrejönni a régi helyett.

Remélem sikerült!

2012. szept. 21. 20:50
 3/5 anonim válasza:
Nekem sikerült, köszönöm :)
2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tegnap én is kipróbáltam és úgy működött, de ma már megint azt csinálja hogy kiírja ezt: Nem sikerült elindítani a Skype-ot: Ön már be van jelentkezve...valakinek vmi ötlet?:S
2013. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismételd meg. Töröld ki az appdatát.
2013. jún. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!