Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TOTÁL Rossz a gépem, softver...

TOTÁL Rossz a gépem, softver hiba, muszáj lenne újratelepíteni a windowst, de nem engedi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

windows telepítő lemezt beteszem bootolom és ezt írja ki: 0xe0000100

volt szervizben, elkérték a pénzt, és vissza adták ugyan úgy, ( tehát nem telepítették újra meg kb semmi.)

kérlek segítsetek :(


2012. júl. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom valami kókler megint szakembernek adta ki magát és téged meg jól lehúzott. Próbálj ki egy rendes szervizt, ők majd megcsinálják.
2012. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is értek egyébként a gépekhez, de ezt a hibát még életemben nem láttam és google ben is megnéztem már az első 20 oldalnyi linket, és senki sem ismeri... ezt nem akarom elhinni...
2012. júl. 2. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, a partícióiddal van gond. GParted Live CD-vel bootold a gépet, és csinálj a vinyón új partíciós táblát. (Valamelyik menüből érhető el a funkció.)


Ez törli az össze partíciót és adatot a lemezen. Szükség esetén előtte csinálj biztonsági mentést külső vinyóra/DVD-re vagy internetes tárhelyre.


Utána a tök üres vinyóval próbáld újra a telepítést.


Megjegyzés: Javítást akkor fizetünk ki, ha leellenőriztük, hogy meg is csinálták és működik.

2012. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
btw rendes szervíz, ismerem is őket.
2012. júl. 2. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:
anyám hozta el a gépet, ő meg aztán nagyon ért hozzá..szerinte megcsinálták.
2012. júl. 2. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
vidd vissza hogy szar
2012. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!