Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of duty multijában...

Call of duty multijában belépek egy szerverbe, és azt irja ki hogy awaiting connection ez eltölt akár 200 ig is másodpercenként de nem történik semmi mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 17:40
 1/3 Gryphon ***** válasza:
lassú a neted szerintem..nálam 3-5mp és kész..milyen neted van?ha kicsi ne terheld nagyon, pucold le a géped (pl: ccleaner), az is segíthet.
2012. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindennap használom a ccleanert, de mostmár nincs vele semmi baj! De köszi a választ.
2012. júl. 5. 14:08
 3/3 anonim válasza:
Szia nekem is volt ilyen cod 2 cod 4 multi hiba és én azt csináltam hogy újra be indittotam a szerveret vagyis rá mentem és már betöltött szokott ilyen lenni néha de ha neked gyakran van nem tudom miért van ez remélem segittetem :)
2012. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!