Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "akadozik" netezés...

Miért "akadozik" netezés közben a képernyő megjelenítés?

Figyelt kérdés

Mozillát használok és ha elkezdek netezni akkor egy idő után akadozik a képernyő megjelenítés. Egész pontosan arra gondolok amikor az egérrel görgetek lefelé vagy fölfelé egy adott oldalon,és akkor akadozik a kép. A gépben 4 GB ram van,VGA hd6850 (legfrissebb driver van fent),CPU i5. Ja,és csak netezés közben tapasztalom ezt,pl játékok vagy egyéb alkalmazás alatt semmi probléma nincs.

Mitől lehet ez,mi lehet a megoldás?


Köszi előre is a válaszokat!


2012. júl. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
flash playert frissitsd ha ez nem használ akkor google chrome!
2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Uninstalálltam az általad javasolt szoftvert,aztán újra feltelepítettem. Most egyenlőre úgy néz ki hogy jó. A google chrome jobb mint a Mozilla?

2012. júl. 4. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
igen fejletebb szerintem mint a mozilla!
2012. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvan a probléma forrása. A legfrissebb verziót használtam eddig,és uninstalláltam. Feltettem a 12.0-ás verziót és tökéletesen fut. Semmi akadás. Érdekes,mert nem béta verzió volt a gépemen. Valamiért nem működött rendesen a 13-as verzió.

Köszi a segítséget!

2012. júl. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!