Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
újra telepítettem a gépet és nincs hangom,már a gyári drivert is próbáltam feltelepíteni,de az audio telepítésének a felénél leáll..már próbálkoztam az internetről letöltött realtek verziókkal is de ugyanott megállnak! ??
2012. júl. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress tovább drivereket. Az előző telepítéskor te tetted fel a driverét?
2012. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem az én gépem,csak itt van nálam hogy varázsoljak rá hangot. de úgy tudom hogy win7 volt rajta az elött is és automatikusan volt hang meg minden,de most xp vel kezdték és win 7el fejezték be, azaz elötte xp t raktak, ugye az meg elveszít mindent ls utánna rakták fel a win 7et.. de nincs hang és a drivere az alaplapnak meg áll az audio telepítésekor.. meg az amit leszed a rendszerre kimondottan !??
2012. júl. 2. 21:58
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval a netes verz is megáll(realtek) és a gyári is
2012. júl. 2. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
az automatikus keresést lefuttattad?
2012. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
be van állítva igen,de most nézem h az írja h nincs csatlakoztatva ezköz vagy mi?! de bevan dugva a hangszoró ..
2012. júl. 2. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak meg kell találni hozzá a jó drivert. Ne add fel, volt már, hogy a 10. driver volt jó.
2012. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
találtam is drivert ami működik de csak akkor ha fejhallgatóra állítom ! és mikor szól a zene a fejhallgatóból akkor folyamatosan kiírja h csatlakoztatava-eltávolítva-csat-eltáv másodpercenként,szal szerintem valami nem kóser az alaplapi "kártyával (integral) szóval majd megcsinálják vhogy de én nem szenvedek vele!:D normál körülményeknél leszedek 1 et és műxik minden ..
2012. júl. 2. 22:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!