Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálnom ahhoz,...

Mit kell csinálnom ahhoz, hogy legyen a VirtualDub progimban TextSub 2.23 is?

Figyelt kérdés
Amikor betöltöttem a VirtualDub progiba a .avi filmet, és utána a TextSub 2.23 plugin-nal szeretném betölteni a .srt feliratot, de nem találom ezt a plugint sajnos. Ezzel a pluginnal tudnám változtatni a betű méretet és a színt is.

2012. júl. 2. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Fel van telepítve a VobSub? Ha igen, a telepítési mappájában keresd meg a vsfilter.dll nevű fájlt. (KLMCP-nél a KLMCP mappájában van, egyes esetekben a syswow32-ben is lehet.) Ha megvan, nevezd át a kiterjesztését vdf-re, és tedd be a VDub plugin mappájába, és tádááááá.


Ha régi VobSub van a gépen, akkor vobsub.dll-t keresel, de a procedúra ugyanez.

2012. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A VobSub 2.23 progit többször letöltöttem, de egyetlen egyszer sem ment végig a telepítés rendesen, mert az Aviutill vagy valami ehhez hasonló, nem kellett volna bejelölnöm. S úgy ment végig teljesen a telepítés, hogy ezt az Aviutill vagy valami ilyesmi fájlt nem jelöltem be.

Amit te írtál, hogy a VobSub telepítési könyvtárában kell lennie egy VSfilter.dll - nek, ilyen fájl nem volt benne, de benne volt egy textsub.vdf fájl, amit bemásoltam a VirtualDub - plugins mappába és ezután elindítottam a VirtualDub progit, majd betöltöttem a .avi filmet, ezután rámentem a Video - Filters - Add - és már ott volt a textsub 2.23, amin nagyon meglepődtem és nagyon örültem, hiszen magam jöttem rá. :) De azért köszönöm a segítséget és munkádat, hogy időt szakítottál rá, hogy segíts.

2012. júl. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!