Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb OS?

Melyik a legjobb OS?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows 7 Ultimate 64 bit
2012. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MAC
2012. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Windows -t utálom. Csak azért használom mert arra van a legtöbb program, de a mellet is ott van nekem a Linux...

A mac tényleg jó.

2012. júl. 3. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Mac jó, de csak Apple gépekre, sima PC-n ugyanolyan hibás tud lenni, mint a Windows.

Szerintem a Windows nagyon egyszerűen kezelhető, kezdő felhasználók számára tökéletes, igaz néha lefagy, és hülyeségeket csinál ok nélkül, de ez az ára a felhasználóbarát kezelhetőségnek, automatikusan felismeri a hardvereket, letölti hozzá a szoftvert, igaz nem minden esetben.

Haladó felhasználóknak jó a Linux, ha nem játékra használja a gépet, de hardvertelepítéssel ellehet tölteni pár napot, mire sikerül mindent rendesen megoldani...


Divat utálni a Microsoftot, de amíg nem veszel tőlük termékeket egy szavad sem lehet. Ez nem feltétlenül a kérdezőnek szólt, csak úgy általánosságban.

2012. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bdavid0815 válasza:

Linux Ubuntu. Ingyenes, gyors és biztonságos. A támogatása is elég jó és programok is vannak rá mindenféle.


De akad 1-2 dolog amivel egy kicsit küszködni kell.

2012. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, de Mac és PC között nagy az árbeli különbség.

:(

2012. júl. 3. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik Linux a legjobb? Az attól függ. Mindegyiknek megvan a maga tábora. Én Debiant használok, és jól meg vagyok vele elégedve. A Windows tetű lassú az indítás utáni negyed-félórában.
2012. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg énszerintem linux -ot könnyebb használni mint a Windows -t. Mire magantól rájöttem, hogy kell Windows telepíteni, az volt vagy fél óra, a linux meg 2 perc.
2012. júl. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!