Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan program amivel...

Van-e olyan program amivel lehet szabályozni a laptop hűtését?

Figyelt kérdés
mert szerintem nem mindig hűti annyira magát amennyire kell ...
2012. júl. 3. 13:31
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
a laptopok hűtését nem igazán lehet szabályozni. sajnos, főleg a kommersz gépeknél, sok alulméretezett hűtéssel lehet találkozni, ilyenkor sajnos nem lehet sokat tenni, egy hűtőpad, vagy akár egy szobaventillátor (a laptopra irányítva) is segíthet ebben a hőségben.
2012. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van egy olyan alatta lévő hütöm de úgy is néhanapján túlmelegszik 3 éves eleinte nem volt vele gond.... csak az utóbbi 1 évben vmiért nagyon rossz lett
2012. júl. 3. 14:03
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
szedd le az oldallapját, és sűrített levegővel, vagy akár bármi más módon házilag (értsd: jó erősen kifújod :D) tisztítsd ki a hűtést. ha már három éves, akkor valószínűleg úgysincs már rá garancia, szóval nyugodtan szétszedheted. ha a ventillátor már kezdi megadni magát, az sem döntő probléma, mert a neten lehet találni cserealkatrészt, max kutakodni kell utána és/vagy külföldről rendelni.
2012. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
oldallap=hátlap, illetve hát az a burkolatrész, ami alul van, biztos le lehet szedni.
2012. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam először :) csak gondoltam hátha
2012. júl. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!