Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? Tanácstlan vagyok.

Mit tegyek? Tanácstlan vagyok.

Figyelt kérdés

Újratettem a windowsom...windows xp dark edition...de nem tudom miért a betűk helyett valami felismerhetetlen szimbólumok vannak és nem tudom miért...nem a böngészőt állítottam át hisz már az installnál is ilyenek voltak a karakterek...itt van le screenshotolva, hogy konkrétan miről is beszéliek...

[link]


2012. júl. 3. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
érdekes... talán a vezérlöpulton belül a területi és nyelvi beállításoknál kell állítani valamit.. bár maga az xp magyar vagy angol? vagy az is ilyen ismeretlen nyelves?
2012. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"windows xp dark edition..."


Ezzel van a baj.

Tegyél fel egy normális XP-t!

2012. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így igaz, tegyél fel egy normális szűz XP-t (ezek tele vannak keyloggerekkel, egyéb vírusos szemetekkel). Aztán te is tudsz ilyen témát rárakni, bár ezt sem igazán ajánlom, mert eltávolítás után az istenért sem fog úgy kinézni mint az eredeti + hibákkal fog bombázni.
2012. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint a buherált Windows-ra értem, hogy tele van vírusokkal...
2012. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A-a...ezzel a windowsal semmi gond sincs....már volt a gépemen és semmi gond nem volt vele, se vírus se hasonló, sőt lassabb sem lett szóval én meg vagyok vele elégedve de ilyet még soha nem csinált pedig telepítésnél nem állítottam el semmit sem...amúgy angol nyelvü.
2012. júl. 3. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen átszerkesztett, megbízhatatlan rendszert tettél fel , ha ez XP akkor a tálca meg van változtatva Win7 témára , ennyi erővel tehettél volna magyar nyelvű Win7 et is és semmi problémád nem lenne.
2012. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kétlem....1 nem teljesen hetes ami jó mert sok olyan elem nincs meg benne ami kifejezetten idegesít a 7-nél...am a 7-t kifejezetten utálom :D...valamit az én gépemen elég nercesen futna mivel nem valami ütős :-S
2012. júl. 3. 19:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy probléma megoldva....csak véletlenül Thai-ra tettem a régió beállításokat :))
2012. júl. 3. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!