Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy hibakód amit kihoz ha...

Szadai Szabolcs kérdése:

Van egy hibakód amit kihoz ha le akarom törölni a The Sims 3-mat. Hiba {-5005 : 0x8000ffff}. Nem tudom törölni a játékot, és így nem tudom eredeti lemezemről feltelepíteni. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Töröld le manuálisan. Keresd meg a játék mappáját, és töröld le, majd futtass le egy registry clean-t.
2012. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Registry Clean elvileg mindent tisztázott de semmi. Nem törölte le a letörölhetetlent. Ilyenkor mit tegyek? bár lehet rosszul csinálta. Le írnád hová és hogyan mit és hogy kell csinálni? Előre is kössz
2012. júl. 5. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Keresd meg a játék mappáját (Program Files mappa alapesetben), töröld a mappát. Ha nem sikerül, próbáld meg Undelete-tel ( [link]

Ha sikerült, futtass le egy teljes registry defragment-et.

2012. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már mappa nincsen sehol sem, csak mivel nem engedte letörölni, ezért mappákat letöröltem, de viszont vezérlőpult programok telepítése és törlése ide belépek ott van the sims 3 és még mindig nem sikerült letörölni. Registry cleant is futtattam már.
2012. júl. 6. 05:25
 5/9 Lunala ***** válasza:

Próbáld meg ezzel: [link]

Képekkel is illusztrálja, hogy hogy kell ezzel a programmal letörölni :) Hátha ezzel sikerül :)

2012. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem törli le, amikor ezzel próbálom ugyan úgy kiírja a hibaüzenetet :/
2012. júl. 6. 11:11
 7/9 Lunala ***** válasza:

Hm... és ez? [link]

Az előzőt is, meg ezt is a hivatalos fórumon ajánlották. Volt, akinek az egyikkel, volt, akinek a másikkal már sikerült :/ Ha ezzel sem megy, akkor sajnos nem tudom :S

2012. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt meg nem hozza be! xd
2012. júl. 6. 17:31
 9/9 Navrilke válasza:

szia :D

látom, ez már jó régen volt, de én is ezzel a problémával küzdöttem... viszont sikerült letörölnöm:

[link]

Ezen az oldalon töltsd le a revo uninstallert, és minden bonyodalom nélkül kitörli a fájlt!

Utána újra le tudod tölteni a sims 3-mat, vagy az eredetit feltelepíteni.

remélem tudtam segíteni

2014. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!