Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan fotószerkesztő...

Van olyan fotószerkesztő program, amivel a kép sarkait le tudom vágni, vagy az alakot formába kivágni, tehát nem négyzet, vagy kör alakban, hanem maga a formát körbevágni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyikkel megtudod csinálni.

Én utálom, de próbáld meg az ingyenes Gimp-pel, mert sokan szeretik. Nekem még mindig PS a nyerő.

2012. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ben Tyler válasza:
A windowsban lévő paint-al is megtudod oldani ha van egy ki kézügyességed, vagy ajánlom a coler paint-ot az képes az azonos színű területeket elkülöníteni a többitől ez által ki is tudod vágni! De photo shop megoldja a problémádat!
2012. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom, hogy a hátteret szeretném megváltoztatni, vagyis a célszemélyt más környezetbe elhelyezni, de egyszerűen nem megy, lehet én vagyok béna. Alakot egyikkel sem tudtam még kivágni, egyedül a windows xp-vel, de most win7 van, így az nem jön össze. Ezért gondoltam a kép sarkait levágni, de ha azt kijelölöm és levágom, akkor az marad meg, vagyis pont, amit levágtam,a többi meg a lényeges lenne elveszik. Lehet, hogy valamit én csinálok rosszul. Köszi a válaszokat egyébként, megpróbálom akkor, amit ajánlottatok.
2012. júl. 4. 22:36
 4/5 Ben Tyler válasza:
Ha gondolod segitek neked ... meg mondod mit szeretnél és megcsinálom én
2012. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

menj a kijelöléshez és fordítsd meg...

inverz kijelölésnek hívják

PS-ban CTRL+SHIFT+I

2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!