Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Konzol emulátorok?

Konzol emulátorok?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy ez már egy szétrágott téma, és már egy tucat kérdés volt rá, de így lassan 2013 felé ballagva arra gondoltam hogy ideje egy újabb tesztnek.

A kérdés az lenne hogy van e működő xbox360 vagy ps3 emu.

Erre alaból 5 embertől szokott jönni a válasz hogy: "Nem, és nem is lesz", viszont ezekkel ellentétben már több száz olyan oldal és fórum van, ami működő ps3 emukat ígérget, van ahol garantálja, van ahol a felhasználók írják hogy van, sőt még igen élethű videókat is találni a témában. Ennek a rakat honlapnak, és vidinek a 100% csak kamu? Vagy már tényleg van valami bétaszerű, esetleg még nem optimalizált, vagy bugos, de legalább működő emu?

A másik válasz ami szokott jönni, az az hogy atomerű kell hozzá. Ettől tekintsünk el, mert nekem van egy 4 magos 4 ghz-s, 12 giga ramos, és ezekhez illő vidikaris+egyéb kiegészítőkkel ellátott gépem, de ha még ez sem lenne elég, ismerősömnek egy 8 magos 3,6 ghz-s, ami már 100% hogy jó, még egy esetleg optimalizálatlan emura is.

Szóval, aki kicsit nyitottabb, vagy tájékozottabb a témában, annak várom a válaszát. Vagy ha valaki szentül hiszi hogy "nincs és nem is lesz" akkor azt kérem hogy indokolja is állítását, lehetőleg egy fél mondatnál hosszabban.

Várom a válaszokat, és köszönöm mindenkinek aki időt szakít építő jellegű kommentre!



2012. júl. 4. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2012. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha meg ilyen gépet van, mit szarakszol emukkal?

Vegyél egy konzolt, bagó ma már bármelyik még újonnan is.

2012. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a kimerítő választ.

A látszat ellenére nem mondanám hogy jó anyagi helyzetben vagyok. Igen van egy drága és erős gépem, de én nagyon ritkán több mint 1 fél évtizedenként veszek egy gépet, ez a mostani alig 2 éve lett, így még elég erősnek számít ma is, de ettől függetlenül nem engedhetek meg magamnak egy újabb 6 számjegyű kiadást játékra (ps3 + játékokra értem). Amúgy meg nem életbevágó, de igen szívesen tölteném el szabadidőm, konzolexklúzív játékokkal, mert sajnos sok név csak ott jelent meg.

2012. júl. 4. 23:31
 4/11 A kérdező kommentje:

Találtam 1-2 címet amelyek ps3 munak nevezik magukat, valaki tud róluk valamilyen elsőkézből származó infót?

progik:

Ps3 emu v3.6

rpcs3 r41

ps3sx

PS3 Media server (ps3ms)

ePS3e

Stb...stb...

2012. júl. 7. 03:32
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

van ez itt ni

2012. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt már néztem, de te ki is próbáltad?
2012. júl. 12. 01:12
 7/11 anonim ***** válasza:
nem volt még időm rá.
2012. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

leszedtem 2 db játékot tesztelésre, a god of wart, és a little gib planet 2-t. A GoF-t nem ismeri fel, a LBP-et igen, de a betöltöképernyőnél, a logónál befagy és kicrashel a game. Nem túl bíztató, de az hogy a logót legalább behozta az egyikből ad egy kis reményt, hogy legalább valaki próbálkozik az emu készítéssel:D

Amúgy az a baj, hogy más tipusú fileban van a game mint ami az emunak kellene. Ezzel egyenlőre nemtok mit kezdeni, ha lesz szabadidőm, megpróbálom korrigálni.

2012. júl. 15. 01:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Hardveresen megoldhatatlan, egy-két PS1-2 játék működik emuval, de nem feltétlen élvezhető minőségben, a PS3 egynlőre még ilyen szinten sincs.
2012. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Buffalorage válasza:
Az egyik ismerősöm, aki programtervező, mondta hogy a Windows 8-ba integrálják a Ps2 és Xbox360 emulátorokat. Ha ez igaz, akkor a konzoloknak igen nagy érvágást fog jelenteni.
2012. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!