Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program van ilyen ha igen...

Program van ilyen ha igen adjátok meg!?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt lesz a legjobb barátnőm szülinapja és szeretném egy jó ajándékkal megajándékozni :D én egy videóra gondoltam..csak nem tudom milyen programot kell használni..olyan videó ahol megy közbe a zene képekkel,meg videókkal na nemtudom hogy értitek e de erre gondoltam... http://www.youtube.com/watch?v=zkxm5VKWhac&feature=channel&l..
2012. júl. 5. 23:58
 1/9 ATI011HUN ***** válasza:
Sony Vegas.Csak nézz előtte tutorialt youtub-on mert nem a legegyszerűbb használni.
2012. júl. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. júl. 6. 11:09
 3/9 A kérdező kommentje:
hol lehet letölteni?
2012. júl. 6. 11:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Másféle programok vannak?
2012. júl. 6. 11:25
 5/9 ATI011HUN ***** válasza:
Öhh vannak másféle programok de ez a legjobb :D és itt lehet letölteni: [link]
2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Öhh vannak másféle programok de ez a legjobb :D"


Ez igaz, de amíg megtanulja normálisan használni még a barátnője névnapja is elmúlik, nem csak a szülinapja :))

2012. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ATI011HUN ***** válasza:
Van benne vmi XD
2012. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a gond kérdező, hogy nem most kell nekiállni, hogy "Hú, mindjárt itt a barátnőm szülinapja, összedobok egy ilyen videót". Ha a progit ismered, akkor is több nap egy ilyen, de ha nem is tudod használni , akkor több hét vagy hónap, mire kezelni tudod....
2012. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát megnéztem videón a sony-t xdd hát inkább hanyagolom ezt a programot.Köszönöm s segítséget :D Már találtam egy programot amit nagyon könnyű használni :DD Ja és én 3 óra alatt végeztem a videó elkészítésében ;DD szóval mégegyszer is köszönöm a segítséget :DD
2012. júl. 8. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!