Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj?

ATI011HUN kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A Fallout 3-al szeretnék játszani,de folyton kidob amikor az első eladatot tölti befele. (A Fallout 3 laucher leállt)

A gépem:WIN 7 32 Bites,512 mb video kártya,2 gb ram,2.08 ghz



2012. júl. 6. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírod hogy milyen VGA-d van? 2 magos a procid?
2012. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eladatot?

feladatot?

hogy értve?

játék 3D sen már bejön játszol és kapsz küldt és leál akor?

.

én kikapcsolom internetet teljesen és virus irtót is utána ilyenkor nem szokot jelentkezni a probléma

legfrisebb driverek fent vanak

directx és videokártya is

és legutolsó fallout 3 patch is


egyes "házilag" magyarított verziók is bugosak (még az eredeti magyarban is kiseb bugok elöjöhetnek)

hisz még az eredti angol alapjátékban is vanak bugok de ilyen mértü játéknál ez természetes

.

azt nemtudom hogy máskép hogy lehet megoldani internet és virusirtó kikapcsolása nélkül

leginkább a videokártya és a gép teljesítményével és hardverekel van kapcsolatban ez

akiknek a tdr hiba elöjön ott ez is elöjön

A videokártya illesztö programja ne reagált majdutána sikeresen helyre ált ez a tdr hiba egyik jele

.

ha nem oldja meg

iletve ha maga a 3D játék bese jön csak a menü

akor komoly problémák vanak hardveresen vagy/és szoftveresen

2012. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi félre írtam,sietttem.Amúgy maga a menü bejöm aztán amikor tölti befele a játékot kidob.Majd igyelembe veszem amit írtál.Amúgy 2 magos 512 mb-os vide kártyám van méghozá GeForce 9900 GT
2012. júl. 6. 13:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát 3D-ben még semmit nem látok.
2012. júl. 6. 13:26
 5/5 anonim válasza:

Hali!


Fallout 3 Rendszerkövetelmények:[OS: Windows Vista™/XP] [Processzor: 2.4 GHz] [Memória: 1GB RAM 6GB szabad merevlemez-terület] [Videókártya: NVIDIA GeForce 6800,ATI x850, minimum].


Nekem Win7-re volt telepitve sokszor, és akárhányszor volt telepitve mindig kifagyott/leállt. jelenleg Win XP-re van telepitve és lazán elfut a játék,semmi kifagyás/leállás.OS is közre tud játszani úgyhogy oda kell ám figyelni.

2012. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!