Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy ne akadozzon...

Mit tegyek hogy ne akadozzon annyira a Doom 3 a számítógépemen?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy olyan Doom 3 torrentet amihez az volt írva hogy Extract and Play. Le is jött rendese elég jó idő alatt a torrent és leszedett egy rar fájlt amit ki is bontottam . Benne vont egy Doom 3 mappa amiben benne volt a játék stb. Elindul a játék semmi hiba kivéve azt hogy még a legalacsonyabb qualityn is akadozik. Annyira nem vészes de nem élvezhető a játék :( A gépemmel nem lehet baj mert elég jó gép szóval nem tudom miért akadozik a játék... A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm
2012. júl. 6. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Definiáld az "elég jó" gépet.
2012. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok penge a gépekhez vagy ilyesmi szóval nem tudom... annyit tudok hogy kb 2 éves és nagyon jól működik és a Doom 3 után készült szerintem szóval elvileg nem kéne akadoznia
2012. júl. 6. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Doom 3 után rakták össze a gépet, attól még lehet gyenge. Az ilyeneket "alacsony- vagy középkategóriások" gépeknek hívják (igaz ez minden szám.tech. cuccra). Most is lehet kapni olyan vadiúj gépet, ami 2-3 évvel ezelőtti játékkal se bírna. Valószínűleg mégsem "elég jó" hozzá a géped sajnos.
2012. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És van esetleg valami megoldás azon kívül hogy vennék egy új gépet ? Mert nagyon szeretnék játszani normálisan a Doom 3 -mal úgy hogy nem akadozik .
2012. júl. 6. 17:37
 5/6 NPetya válasza:

Szintén ugyanez a problémám, most raktam fel a doomot, simán kéne futnia, a Quake 4 is fut, meg már játszottam korábban is a doom 3mal ezen a gépen

windows múlt héten lett újra rakva, driverek le lettek töltve hozzá

mégis akadozik

2013. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell megvenni eredetibe
2021. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!