Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teknogods CoD MW3 multiplayer:...

Teknogods CoD MW3 multiplayer: You are permanently banned from the server! Ez miért van?

Figyelt kérdés

Teknogods féle MW3 tört multinak adtam egy próbát, játszottam néhány órát, aztán másnap egy szerverre sem tudok fölmenni, mert állítólag kibannoltak (nem hackeltem, vagy ilyesmi!).

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 6. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha ennyire hülye vagy, hogy ezt megkérdezted nem lehetsz több 10nél, talán azért mert megkéne venni mint minden más rendes player.
2012. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy te adócsaló vagy és mindent megengedhetsz magadnak, én akkor sem adnék ki egy játékért 10.000 Ft-nál többet.
2012. júl. 6. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
haha. adócsaló nem vagyok bocs, nem adsz ki érte 10 ezret de majd utána ne lepődj meg ha kicsit nagyob csekket kapsz.
2012. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clethcriss válasza:
87%

Elárulnád, hogy honnan kapna csekkeket?

Egyébként annyira SEM jó játék, hogy egyetlen forintot is adjak érte. Mondom ezt 9 év aktív CoD után. Gyerekeknek jó bohóckodás, de kompetetív játékra alkalmatlan.

/kérdező: Találhatsz a neten IW/steam független megoldást. Nem írok direkt példát rá, mert az ugye csúf dolog lenne. :)

2012. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!