Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két kép összeszerkesztése?

Két kép összeszerkesztése?

Figyelt kérdés

Van két képem .. és volt egy programom amivel össze is tudtam szerkeszteni őket .. csak apa letörölte .. Légyszi ha van valakinek Photoshopja vagy bármilyen ilyesmi programja segítsen nekem és szerkessze össze . Nagyon megköszönném ! .. és negatív kommenteket kérném mellőzni!! Itt a két kép : [link]

ÉS A MÁSIK : [link]


2012. júl. 6. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Jahh .. és ha valaki megcsinálná az apukám e-mail hozzá:

tamasoraekszer@freemail.hu

2012. júl. 6. 18:42
 2/5 A kérdező kommentje:
boccs. hogy nem az enyémet írtam ..de nem fogadja el ajelszavamat és nem tudok belépni :SSS
2012. júl. 6. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

(a kérdést bármikor törölhetik a "kérés" mivolta miatt),

de:


neked mit jelent az összeszerkesztés, hogyan képzeled el a végeredményt? Egyszerűbb lenne úgy segíteni, ha kapásból mindenki látja hogy mit akarsz, így olyan képet kapsz amilyet akarsz.

2012. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:
igen így nehéz, ha nem tudja senki mit akarsz. egymás mellé szeretnéd csak tenni, vagy összemontírozni a kettőt?
2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
..már sikerült törlöma kérést :)
2012. júl. 27. 18:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!