Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The sim 3 showtime nem jogtisz...

The sim 3 showtime nem jogtiszta?!

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám, hogy ezt írja ki!

Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő játéklemez a The Sims 3 Vár a színpad jogtiszta másolata. Kérjük, fedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal!"


Na de meg volt a crack ki volt húzva a net meg próbáltam más crackel, de az sem volt jó!! Mindent úgy csináltam ahogy kell! Kifogytam az ötletekből! Egyedül még azt tudom, hogy akkor csinálja ezt amikor ki írja, hogy frissíti a sims 3 at le tiltani nem tudom, hogy hogyan kell, ha meg nemre megyek akkor kilép a telepítésből! Mielőtt valami kedves emberke azt mondaná vegyem meg eredetibe! :D Nincs rá pénzem! Tehát azok írjanak akik tudnak segíteni! Köszi



2012. júl. 6. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Ha nincs rá pénzed, ne vedd meg, és élj igazi életet. :D Talán még jobban is jársz.
2012. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A sims3.exe-t indítsd, ne a launcher-t vagy mit. A játék mappájában megtalálod.
2012. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Az "okositást" hová másoltad ? A "Showtime" mappába ?


Tudomásom szerint a "The sims3" mappa "Game\Bin" mappájába kell és nem a "Showtime" mappában lévő "Game\Bin" mappába.


Két fájlt kell bemásolni (TS3W.exe és TSLHost.dll) és ehhez a másoláshoz rendszergazdai jogok kellenek (Win7 alatt legalább is, alapértelmezett telepités esetén).


Jobb klick a másoló programon - Futtatás rendszergazdaként.


Vagy húzd le az UAC-t a legkisebbre és aztán próbáld a másolást :


Start menű - Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Felhasználói fiókok felügyeletének módositása

Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cracket az alapjáték mappájába kell tenni, felülírja vele a régit. Így csináltad?
2012. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok skacok!

Nagyon köszönöm a válaszokat sikerült meg csinálni! A gond az volt, hogy az okosítást a showtime mappába cracceltem nem pedig a sims 3 mappába! Most már mehet a játék! :) Kösziiiii

2012. júl. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!