Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet áttérni XP-ről...

Hogyan lehet áttérni XP-ről Vistára?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy, hogy megmaradjanak a fájlaim.
2012. júl. 6. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

irhatnák egy ezzel egyszintű választ is de nemvagyok bunkó,

én szinmte havonta cserléem az OP rendszert, nemtudom mennyire ismered a gépeket de egy jó tanács, ugye van két particiód (C:, D:) én személy szerint csak a windowsom van a C:n a dn van mindenem, de ha bonyolult akkor szépen betérsz egy informatikai üzletbe és kérsz egy 4-8gb os USBT, bedugod a gépedbe beleteszed ami kell és elvannak mentve az adatok, ha ujra szeretnél visszatérni xpre ami nagy valószinüséggel megfog történni akkor oszd szét 4 patricióra a meghajtókat, DE EGY JÓTANÁCS! a linux egy ócska Föstalicska kukába való, ajánlom helyette a Windows 7 et!!!

2012. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mrboss ***** válasza:
Újra rakod a gépet. Minden ami a C meghajtón van, el fog veszni, így érdemes azokat a cuccokat, amik még kellenek, átrakni mondjuk egy HDD-re vagy egy pendrivera. Viszont ami a többi meghajtón van, (E,F,...) azok megmaradnak a winchestereden....
2012. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok csináld ugy ahogy én és mindened megmarad csak a winyó megy újra 4 particióra osztod legyen egy windows nak külön (C:) ez kb 20gb legyen, utána egy D: az legyen a raktár ami kb 40gb másik aq Játékoknak 16gb és az utolsó pedig a programoknak ami 6,5 gb elég is lessz ezzel akármikor adatvesztés nélkül cserélgetheted a winyódat
2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
21 33 21 38 én voltam :))) mostmár kilessz irva a nevem is :D
2012. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Vista támogatja az XP-ről való frissítést. Bár nem feltétlen ajánlott, lehetséges. Meg lehet próbálni, és ha később probléma adódik, még ráérsz tiszta telepítést csinálni.


Menete:

Az XP futása közben berakod a vista lemezt, és futtatod a telepítést. Telepítés típusának pedig a frissítést választod, nem a tiszta telepítést.

2012. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és meg tudnátok még mondani, hogy melyik a jelenlegi legjobb Vista verzió?
2012. júl. 6. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
HnK, b a zmeg tanulj már meg írni
2012. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"meg tudnátok még mondani, hogy melyik a jelenlegi legjobb Vista verzió?"


Nyilván feltelepíted a rendszert, majd felmész a windows update-re, onnan felrakod a frissítéseket, és már meg is kaptad.

2012. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a Business,Homebasic,Homepremium,Ultimate,Homebasic N, Business N vagy Starter közül melyik a legjobb, de gyanítom, hogy az Ultimate az.
2012. júl. 6. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:

A Starter nagyon le van butítva, rengeteg dolog hiányzik belőle és sok korlátozás van, nem érdemes használni. A Home Basic-ben nincs Aero, de azon kívül használható. Az összes többi ugyanazt nyújtja egy átlag felhasználónak.


Részletek itt:

[link]

2012. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!