Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen progival tudom kicsomag...

Milyen progival tudom kicsomagolni a duplán tömörített fájlokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy minden egyes zip-ben van egy rar fájl ám ahhoz,hogy ki tudjam tömöríteni a rar fájlokat előbb egyesével kikell szednem a zipekből egy külön mappába.

Régen találtam erre egy progit ami megcsinálta és akkor nem kellett egyesével kiszednem majd mégegyszer kitömörítenem,de elfelejtettem a progi nevét,a winrar pedig nem tudja kitömörítenimha duplán van csomagolva.


2012. júl. 7. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni Winrarral is, kijelölöd az összes zipet és kitömörítés.
2012. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jé tényleg köszi.
2012. júl. 7. 09:45
 3/3 2xSü ***** válasza:

Ajánlom a 7-zip nevű programot több okból:

- Egyrészt tudja azt, amit írtál.

- Másrészt a WinRAR-al szemben ez egy ingyenes, legálisan használható program.

- Rengeteg archívumformátumot tud kezelni, még egészen speciálisakat is (linux, mac csomag). (rar, arj, zip, 7z, gz, bz2, cab, iso, deb, rpm, dmg, …)

- Szépen beépül az asztali környezetbe. Pl. a jobb klikkes menübe, így elég egyszerű használni.


Lásd: [link]

2012. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!