Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet leszedni a fölösleg...

Hogy lehet leszedni a fölösleges adatokat a zenéimről?

Figyelt kérdés

Fölösleges adatokon ezeket értem:


Cím

Előadó

Album

Dátum

Műfaj

Értékelés

Fájlnév


Először Vegas-szal próbáltam Render-elni de az túl sokáig tart, a Media Monkey-n pedig nem tudom hogy kell.


Mindenki segítségét nagyon köszönöm.


2012. júl. 7. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért fölösleges újratömöríteni az összeset...


[link]

2012. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy ilyen programra volt szükségem. Sikerült leszedni a fölösleges adatokat már csak azt kell kitalálnom hogy hogyan mentsem el.
2012. júl. 7. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott a kis lemezikon az elején. Szerintem azzal írod felül a TAG-okat...
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam de kaptam egy hibaüzenetet: A(z) *D:\Zenék\Get Ready For This.mp3 fájl nem nyitható meg írásra.


Folytatni akarja?

2012. júl. 7. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Folytatja... Írásvédett lenne?
2012. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs nem az a probléma Kimentettem de úgy tűnik nem jött be. Rákattintok és még mindig ott vannak az adatok.
2012. júl. 7. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Kijelölöd az összeset és a bal oldalon ott vannak a jellemzők és ami nem kell, ott kiveszed a "megtart" jelzőt és üresre állítod, aztán mentés...
2012. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Doctor0710 ***** válasza:
Windows 7-nél próbált administrator módban futtatni a programot, hogy kapjon jogot a fileok írására.
2012. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BigSmoke válasza:
Mp3tag , win10,"fájl nem nyitható meg írásra",ahogy doktor0710 írta ,jobb klikk,futtatás rendszergazdaként,és máris írható.Egyébként egy zeneszámnál miért fölösleges adat a cím és az előadó neve ?
2017. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!