Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Technor kérdése:

Milyen programmal tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem le egy olyan "win7 program pack" nevű programot melybe benne volt egy csomó program. ISO formátumú volt majd mikor deamon tools-ba beraktam felajánlotta nekem hogy mely programokat szeretném telepíteni majd a kiválasztás után automatán telepítette az összes általam kiválasztott programot. A kérdésem, hogy mivel tudnék én ilyen általam kiválasztott programokból álló programot csinálni? Válaszaitokat előre is köszönöm és elnézést ha kicsit bonyolultan fejeztem ki magam

2012. júl. 7. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Windows 7-ben is működik, csak ott a Start menü keresőjébe kell beírni, hogy "iexpress". Előfeltétel, hogy telepíted azokat a programokat, amiket bele akarsz rakni. Csinálsz mindegyik programnak külön tömörített mappát, abba bemásolod a program fájljait (ha van, portable legyen a program, de próbálkozhatsz rendessel is) és fájlként azokat rakod be (mármint a tömörített mappákat). Aztán a sikeres "telepítést" jelző üzenetbe beírod, hogyan kell kibontani a tömörített mappákat. A többit megtalálod a linkelt oldalon.

2012. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utána a kapott EXE-t feltöltöd egy fájlfeltöltési oldalra és elküldöd a linket a barátaidnak vagy a programcsomagnak csinálsz egy külön weboldalt és oda linkeled be.
2012. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!