Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xp-m van, eddig meg...

Windows Xp-m van, eddig meg voltam vele elégedve. De mostanába fura dolgokat csinál. Feltelepítettem a jégkorszak 4 játékot és alkalmazáshiba lépett fel. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

IA4: IceAge4.exe - alkalmazáshiba

A "0x0059ed10" címen található utasítás a "0x0000006c" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read



2012. júl. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ebből nem sokat értek. Vagy az egyetlen megoldás az újrarakás? Na ez az, amit el szeretnék kerülni, le kéne menteni az összes családi fotót és videót (22 GB). Esetleg valami más ötlet?
2012. júl. 8. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakd újra, az a legjobb.
2012. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom ha a D meghajtót nem partícionálnám telepítéskor újra az nem sokat segítene, mert mind a két meghajtóra felraktam, de egyiken sem volt jó.
2012. júl. 10. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek az XP-nek (nemrég volt újrarakva) meg az a baja, hogy letiltja a sticket! Hogy aztán mi a baja, ezt nem tudom. Vírus nincs, op.rendszer új, beleköltözött az Ördög.
2012. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
íZegyél fel a windows XP-mellé egy windows 7-et és akkor majd fog működni
2012. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!