Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miben jobb a win7 az xp-nél?...

Miben jobb a win7 az xp-nél? Játékok terén

Figyelt kérdés

most nekem nem eredeti win7 home premium 32bit-em van és egy pár régebbi játék nem nagyon akar menni pl.: COD2, a gépigényem bőségesen megvan...

és azt szeretném kérdezni, hogy játékra melyik op.rendszer lenne a jobb, kérlek indokoljátok is

ui.: lenne lehetőségem eredeti win xp-re cserélni a win7-et



2012. júl. 8. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Manapság a játékokat és a drivereket is Win7 x64-re optimalizálják, hiszen játékos körökben szinte mindenkinek az van. Ha régi játékaiddal gond van, akkor gondolom nvidia kártyád lehet, mert azokkal szokott baj lenni ilyen téren. Legjobb lenne persze, ha az egész konfigodat leírnád, mert az is lehet, hogy az egész gép elavult, amire nem is lenne szabad Win7-et rakni.
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

cpu: amd athlon ii x2 245 2,9ghz

ram: 2*1gb ddr2 800mhz

vga: 8600gt ddr3

2012. júl. 8. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: Éppen fordítva, ati (amd) kártyákkal szokott gond lenni, ugyanis az nvidia megvette a játékok támogatottságát.
2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és legegyértelműbb választ hagytátok még csak ki: DX11.

Egyébként én is úgy hallottam, hogy nVidia néha szokott szarozni, meg 20 év mire kijön egy normális driver-rel amivel a játékok is futnak normálisan, de nem tudom, sosem volt ilyen problémám.

2012. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: A 8600gt nem támogatja a dx11-t.
2012. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!