Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a backtracking...

Hogyan kell a backtracking nevu programot hasznalni?

Figyelt kérdés
Valaki tud segiteni? Mar fel telepitettem windowsra, csak nem tudom h tudja a wifi jelt megfejteni. Valaszotokat koszonom

2012. júl. 8. 16:55
 1/3 anonim válasza:

már bocs de hülye a kérdésed !

a bracktrack nem egy program hanem egy live cd amit gépről lehet futtatni illete telepiteni.

windowsra nem tudod telepiteni max gépre mivel ez egy op rendszer linux alapon .

de azért válaszolok a kérdésre mivel vágom a lényeget!

a backtrack 5 nevü op rendszert tedd fel van benne egy gerix wifi cracker nevü program ami nem igényel nagy tudást! https://www.youtube.com/watch?v=e0udwPoUR9k

automatán feltöri neked a wifit és vissza fejti a jelszót csak nyomkodni kell az egérrel

Gondolom erre voltál igazából kíváncsi :) üdv

2012. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát tényleg elég hülye kérdés igazából szerintem ezt csak akkor tudod megtanulni ahogy te szeretnéd ha tényleg érdekel me ha nem akkor utána nézzel és ésszre veszed hogy mindehez parancs sor kell majdnem mindenhez és nem ismerlek nem tom mennyire értesza shockwawe linuxhoz de azért az algoritmusoknak is közre kell jácania ha akarsz is valamit nem csak ien dedos wpa2 wpa wep wap ot akarsz feltörni és szerintem te a gerix wifi crackert nem naon tudnád használni hiába óvodás de ha ennyire kezdő vagy akkor nem hisszem annó én is ien voltam bt5 nél de én már kezdem kapisgálni me minden nap töröm magamat bár még sok dolog van amit nem értek de azt ajánlom olvas utána nézz videokat ienek és rá fogsz jönni egy idő után.
2013. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

macchanger --mac 00:11:22:33:44:55 wlan0


Mielott barmihez is kezdesz!!

2013. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!