Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenesen...

Melyik a legjobb ingyenesen letölthető virus irtó program?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb vírus írtó progi amit ingyen le lehet tölteni??És ha letörlöm nem lesz vírusos hállotam valahol ilyet hogy az ingyenesek virusosak?? ez igaz??

#virus;progi;pc;gép;game;játék;irtó
2012. júl. 8. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Avast-ot használok. Nekem bejön, ingyenes is van belőle, magyar is, stb
2012. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én használtam egy ideig AVG-t és Avira-t ezek nem a legjobbak. Az AVG nem a legmegbízhatóbb az Avira meg nálam egy két hét után kikapcsolt és sehogy sem lehetett visszakapcsolni. Több mint egy évig használtam Panda Cloudot azt nemrég cseréltem le AVAST!-ra. A Panda Clouddal nem volt problémám. Azt is esetleg érdemes lehet kipróbálni. Comodo tűzfallal használtam/használom az összes eddig kipróbált vírusirtót.
2012. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avast és Comodo tűzfal, énis ezt haszn

lom és nemvolt még gond.

2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és ha nem valami gagyi vírusirtót telepítesz és azt is a hivatalos honlapról töltöd le, akkor nem lehet semmi gond.


[link]

2012. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a virus bustert használom nekem bejött
2012. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!