Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene? FL Studio 10...

Valaki segítene? FL Studio 10 nem fut rendesen, szétszaggatja a hangfalat, annyira recseg, pattog, kész vagyok teljesen!

Figyelt kérdés
32 bites Windows 7, 2,66 GHz processzor, Elég erős hangkártya (most nem tudom milyen), 2 GB RAM, szóval bőven megfelel a rendszerkövetelményeknek (az FL). Mégis, pattog, szakadozik, recseg a hang. Próbáltam már az Audio Settings-ben a Buffer hosszát növelni/csökkenteni, de semmi....Tudtok más ötletet?

2012. júl. 9. 08:05
 1/4 anonim válasza:
A gépem ugyan ez, az FL is 10-es, annyi hogy nekem integrált hangkártyám van, és én is megőrülök, mert xp-n FL 8-cal semmi hibám nem volt..
2012. dec. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már vettem uj gépet, elég jól fut, amugy azért mer 3,6 ghz-es modern cpu van benne, meg 3 gb ram...
2012. dec. 11. 21:49
 3/4 anonim válasza:

Zeneszerkesztést 4 GB RAM alatt el sem érdemes kezdeni !

Mert különben nem lehet egy normális hosszúságú jó minőségben zenét összerakni! Szaggat Pattog Recseg Ropog!

2014. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ebben igazat adok mert én is 2 gb all keztem meg egy magos procival és anyit szenvetem velle 2db nexux es 14 sáv és kesz a halál fagyás ami érdemes az ez a követelmény hogy ne recsegjen ! nekem is ez volt a problémám

cpu minimum core 2 quad q9650

ram nekem 16gb de a megfelelö a vst igy idális a 32gb

vga 1gb a video szerkesztés miatt

hdd 1TB az a hátér tár és amin a op rendszermegy és az fl-studio az nekem ez 2X ssd kingston hyperx 3k 120gb

és a legfontosabb az a hankártya ha zenér csinélsz akor nem jo az 5,1 meg a integrált fosok arra kell ra száni egy kiss pénzt beringer uca 222 a keveröm megBehringer Xenyx QX1202 és enyi ha valakit érdekel akor mikrofonom az behringer C3 és c4

2016. márc. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!