Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed UNDERCOVER...

Need For Speed UNDERCOVER ERROR! HELP?!

Figyelt kérdés
Megvan Erdetiben az NFS UC. A baj az, hogy amikor elindítom, lefagy a játék. Mi a hiba???? Crack, patch megvolt minden, de akkor sem! A Gépem: 256MB Videókártya, 1GB RAM, 2,8 Ghz Proci. A régebbi gépem sokkal gyengébb volt és azon futott!!! HELP??!

2012. júl. 10. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a rendszerrel nem kompatibilis a játék. Amúgy nekem is ugyanolyan gépem van. Milyen operációs rendszered van?
2012. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Win XP, de most olvastam hogy swiftshader progival megy megpróbáltam de álló képet nem jó játszani. Nagyon örülnéék ha menne mert ... a régi gépem ilyen volt: 128MB VGA, 512MB RAM, 2,8 Ghz proci. Hasonlítsd már össze az ujjal. Nrm értem :/
2012. júl. 10. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
elég gyenge gép! hiába ujabb lehet neki nem tetszik az op.rendszer vagy a vga kevés nagyon!
2012. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez kb olyan leírása a gépednek, mintha azt mondanád hogy 4 kerekü kocsid van
2012. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!