Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok youtubról letölteni?

Hogyan tudok youtubról letölteni?

Figyelt kérdés
Olyan program kellene nekem, amivel youtubról tudok konvertálni mp3-ra. Csak olyat találtam, ami a videót is letöltötte.
2012. júl. 10. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube downloader. Elvileg azokkal lehet konvertálni is.
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
***** Én ezt a programot használom, ez csak mp3 formátumba tölti le a zenéket, meglepően jó minőségben. Szerintem tetszeni fog, próbáld ki. Ja és teljesen ingyenes (egy picit lassú ezért ingyenes, ha fizetsz akkor gyorsan tölt) és szerintem nincsen vele gond, én is ezt használom.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. még annyit kérdeznék a 2. válaszolótól, hogy ezzel a programmal 1szerre csak 1 letöltést tudok indítani vagy többet is? Az nem baj ha lassú, csak nekem az lenne a fontos, hogy sokat tudjon tölteni.
2012. júl. 10. 13:02
 4/6 Valor ***** válasza:
Használj jDownloadert, az a legnépszerűbb letöltésvezérlő, és a youtube-ot is gond nélkül viszi, akár 20db-ot is tölthetsz le egymással párhuzamosan.
2012. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszerre csak egy számot tölt de berakja egy listába és utána folyamatosan tölti egymás után. Én össze szoktam válogatni 10-20 számot aztán hagyom hogy letöltse. Igaz egyszerre nem tud csak egyet viszont tud folyamatosan tölteni tehát a számokat egymás után. (2. válaszoló voltam)
2012. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
www.vidtomp3.com
2012. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!