Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék videót felvenni...

Hogy tudnék videót felvenni egy Xbox 360 Konzolról?

Figyelt kérdés
Valami olyat mondjatok amiről közvetlenül e képet kapom. Már próbáltam oylat hogy a videókamerát a TV elé rakom de nagyon rossz a minősége. Csak AV-t és HDMI-t lehet belőle kivezetni meg persze van benne USB is. Hallottam úgynevezett "Capture Card"-okról is. ha nem tudtok más megoldást akkor meg tudnátok mondani hogy mennyibe kerül egy ilyen vagy esetleg milyen márkát vegyek?

2012. júl. 10. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Egy olyan kártya kb. 20-30K [link] ez pl: jó :D
2012. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismétlem: Xbox360-ról nem PC-ről szeretnék felvenni a mutatott alkatrész egy számítógépes bemenet volt. én egy USB-val csatlakoztatható videófelvevőre gondoltam(nem kamerára de ezt leírtam a kérdésbe) Ilyen pl.: az USA-bannforgalmazott Dazzle Video Recorder.
2012. júl. 11. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!