Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet rávenni az IE-t...

Vkrisz81 kérdése:

Hogyan lehet rávenni az IE-t hogy teljes ablakban nyissa meg az uj ablakot ne egy elmentett méretben?

Figyelt kérdés
Egyszer átméreteztem egy megnyitott ablakot, és azóta nem jalandó az új előugró ablakot teljes képernyőben megnyitni, hganem az elmentett állapotban! hogyan tudom ezt felülirni?

2012. júl. 11. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

De miért kéne az IE-t rávenni bármire is?

Használj rendes böngészőt...

2012. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs de igaza van az előttem szólónak. Az IE sokmindenre jó, speciel gyors böngészésre alkalmatlan.
2012. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen igen de most nem ez volt a kérdés :D

aztán gyors böngészés: egy coreix maggal sok rammal megabites nettel milyen gyorsaságot akartok? ne 0.5 sec alatt hanem 0.3 sec alatt toltodjon az oldal? omg megalomania. teljesen felesleges. és a lényeg most nem is ez, emellett használok 3 másikat is parhuzamosan, mert vannak specifikus feladatok amiket egyes bongeszok jobban latnak el, de most nem nekem kell ez! valaki aki nem szereti az ujat, az ie megfelel neki, mert ugye neki nem fontos a 0.2sec delta, viszont valahogy beakadt neki az ablak.. köszi!

2012. júl. 12. 08:48
 4/4 Benyovszky Oszkár válasza:
rég használtam már IE-t, ha jól emlékszem elég volt annyi hogy mikor végeztem elég volt teljes méretben bezárni, amikor pedig megint megnyitottam akkor már full ablakban futott
2012. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!