Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avira féltelepítése során...

Avira féltelepítése során kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

fel akaratam telepiteni avirát de risztot hogy az én vírus irtoimmal nem jönn ki, itt egy kép

[link]


google forditoval leforditotam és van egy biztonsági megoldása ugy nem lesz semmi aj ha a nextre megyek

meg lenne egy kérdésem akkor milyen vírusrtokkal jön ki ki jön az MSE vírusrtóval meg kéne egy jó tűz fal még hozzá ami nem terhelei vagy hagyam az avirát mert nem ólyan jó?


2012. júl. 11. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Szia először neked is végig kellet volna olvasnod amit irtam vagy a képet jobban megnézni én rájöttem hogy ütni fogják egymást mert riasztott.2. nem akkarok 3 vírusirtót a gépen csak gondoltam elindítom a telepítést ha riaszt az avira hogy nem kompatibilis azokkal,akkor tudom hogy nem jönnének ki egymással.3 egyáltalán mért irtad le az egészet ilyen bunkon az egyelő no coment -tel.anyi nem lett volna elég hogy avira jó vírusirtó szerintem megéri.

de kipróbálom próba szerencse

2012. júl. 11. 14:53
 2/4 A kérdező kommentje:
na el is távolították a komenteted :P
2012. júl. 11. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült végül feltelepítened rendesen az Avirát? Milyennek találod? Mit használsz még mellette esetleg?
2012. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocs hogy ilyen késön irok,a véleényem az hogya vírusfelismerése jó nem terheli a géped mellete még egy tűzfal kéne,de én csak kiprobáltam gyenge gépekre kiváló
2012. júl. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!