Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes, könnyen kezelhető,...

Ingyenes, könnyen kezelhető, magyar szövegű kottaíró programot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm! És ha meg tudjátok mondani, hogy honnan lehet letölteni, azt külön nagyon-nagyon köszönöm!

2012. júl. 11. 16:29
 1/3 anonim válasza:

MuseScore 1.2

Én ezt használom már egy ideje, és szerintem nagyon jó (+ a kikötéseidnek is megfelel.)

Letölrheted a www.musescore.org -ról.

remélem segítettem.

2012. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, segítettél. és akkor ez a változat magyar?
2012. júl. 11. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és Válaszoló!:-)


Igaz, hogy 3 éve folytattatok beszélgetést, de én éppen ezzel a Music Score programmal küszködöm. Valóban remek program, magyar nyelvű, szép kiállítású, de egy-két fogásra még nem jöttem rá. Segítség kellene.

Nagyzenekari és kórus partitúrát másolok, s az a gonodom, hogy 6/8-ban, 4 ütemben ha mind a négy ütemben 16-odokkal töltöm ki akkor átviszi az utolsó ütemet egy másik oldalra, és széthúzza. Ha szűkítem az ütemek hosszát, akkor meg összecsúsznak a hangjegyek, egyik ütemből a másikba.

Van-e erre megoldás?

Na, most reménykedem, hátha eléri valamelyikőtöket a kérdésem. :-)

2015. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!