Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps hangerő problémák?

Fraps hangerő problémák?

Figyelt kérdés
Frapsel szeretnék felvenni gameplayeket de a windows hangja mindig sokkal hangosabb mint a mikrofon néha már recseg. :S A fő hangerőt is leveszem szinte nullára ésmég a játékhangerőt is szinte nullára akkor is hangosabb. Hogy oldjam meg hogy halkabb legyen a játék sokkal mint a mikrofon?

2012. júl. 12. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam (win7-en) az volt a baj, hogy a mikrofon kajakra hallhatatlan volt, de még skype-on is. Én bementem a vezérlőpultba és ott az ilyen mikrofon/hangerőszabályozóba, és a mikrofonnál felhúztam +30 decibelre a hangerőt. Így már jó és hallanak is. :)
2012. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam nincs gond a mikivel, de a játékhangerő nagyon hangos lessz a kész videóban azt nemtudom megoldani hogy miközben vmi történik a játékban és én beszélek akkor lehessen engem is hallani..:s
2012. júl. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!