Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nálam miért nem műxik az I-Doser?

Nálam miért nem műxik az I-Doser?

Figyelt kérdés
Nem értem,h nálam miért nem műxik az idoser hangdrog mindent úgy csináltam ahogy le volt irva,de egyiknél sem éreztem semmi hatást?:( (pedig sok embernek műxik...)
2012. júl. 12. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernél a placebo-hatás működik. Rákészülnek, hisznek benne hogy őket valamilyen tudatmódosító élmény várja.

Ehhez nyugalom kell, a működésbe vetett hit, és egy jó minőségű fülhallgató.


Ha nálad valamelyik része nem volt jelen, például görcsösen ragaszkodsz ahhoz hogy történjen valami (várod a hatást), vagy éppen feszült vagy az ismeretlen hatástól és a drogok körüli sok negatív ténytől, akkor nem fog menni.


(megjegyzem, hogy nem tapasztalatból írok, mert nem hiszek benne)

2012. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
thx a választ ment a zöld kéz,de ez oan dolog,h 35 percen keresztül nemtok folyamatosan a hangra koncentrálni,mert olvastam,h muszály arra koncentrálni ...
2012. júl. 12. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy 10 perceset. :)

Én tegnap próbáltam elször egy 50 perceset. :)

Féltem tőle :$ És ki ki nyitottam a szemem stb..xD

De aztán elazított a hang és ha gyengén is de éreztem a leírt hatást. :) És az 50 perc a végén olyan 2 percnek tűnt. :)

2012. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!