Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, ha van egy...

Mit csináljak, ha van egy mappa, aminek kijelölésekor a windows intéző leáll, és ki akarom törölni (mármint a mappát)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.


1. Csak ezzel az egy mappával van baj?

2. Mi van benne? Ha már semmi, mi volt benne?

3. Csökkentett módban is ez van?

4. Kívülről, pl. linux live CD-vel próbáltad törölni?

2012. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kijelöléskor azonnal lefagy az intéző, akkor nagy eséllyel vírus. Nekem is besikerült. Másnapra hazavágta az egész rendszert. Szerintem megérne egy gyors újratelepítést, leformázott partícióra. (Én marha egy ideje átálltam Avastra, itt az eredmény...)
2012. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy vírus, mert az nCore torrent oldalról, az adott filmnél legnépszerűbb torrentek egyikével letöltött film az. Tehát, amiben a film van, az a mappa, csak ez a mappa ilyen és csökkentett módban még nem próbáltam, de azt windows 7-nél, hogy érhetném el, mert nemrég lett az rátéve a gépemre és még nem nagyon tudom kezelni!
2012. júl. 13. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha film van benne, akkor kodek probléma lesz, méghozzá a miniatűrgenerálásért és az információk kiolvasásáért felelős komponensé. Takarítsd le az elavult kodekjeidet, és dobj fel egy legfrissebb k-lite pakkot, és utána nem lesz problémád. Ha 64 bites rendszered van, akkor ne felejtsd el a 64 bites változatot IS felrakni.
2012. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!