Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám elfelezni az...

Gergő321 kérdése:

Hogy tudnám elfelezni az egyik partíciómat úgy hogy az adatok megmaradjanak rajta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ezt meg ajánlom a figyelmedbe: [link]
2012. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igen.észrevettem hogy elrontottam
2012. júl. 13. 15:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha windowson belül csinálod, akkor sem kell átmenteni semmit, nem vesznek el az adataid az átméretezéstől. Amit a 60%-os barátunk linkelt, nem ajánlom, tipikus bajkeverő program. Ha külső eszközzel akarod csinálni, akkor GParted.
2012. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nyilván nem n00b-oknak lett megírva a "bajkeverő program"

én ezer éve használom és remekül megcsinál mindent. lehet lepontozni nyugodtan, voltam én is 75%-os itt, csak hát megmondom a frankót és ez sok embernek nem tetszik.

2012. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehát aki nem bízza a rendszert 3rd party programra rendszeren belülről, az már rögtön noob, mi? Egyszer kavar össze valamit, és akkor majd rájössz, hogy mire gondoltam. Akár nem is saját hibájából, hanem csak valamelyik programmal összeakad, és volt rendszer, nincs rendszer. Biztos nagyon kényelmes, de abszolút felelőtlen dolog ilyet használni.
2012. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz jó barát? hát ennyi erővel egy vírusirtó is 3rd party program. te fagyi árus vagy vagy mi?
2012. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!