Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 1 idétlen-idejétmúlt...

Van 1 idétlen-idejétmúlt kérdésem. Szerintetek mennyire hatékony a windows xp töredezettség-mentesítője?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat kérek.
2012. júl. 13. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, igen jól használható (még XP-t használok a gépemen, nekem az tetszik jobban)
2012. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hm :) Az XP nem idejétmúlt. Nincs abban semmi szégyen, ha valaki azt használja. Én is szeretem személy szerint, teljesen jól használható és kis hardwer igényű. Évekig használtam, telepítettem 'friss' gépekre.

Válasz a kérdésedre, igen a töredezettség mentesítője igen hatékony. Főleg olyankor szokott nagy segítség lenni, amikor újratelepítés miatt sok program és fájl kerül a rendszerbe. Olyankor sok a töredék, ami ugyebár lassítja a rendszert, így ezt a töredezettségmentesítő tökéletesen orvosolja. Vannak hátrányai is, pl. túl sűrű futtatásnál "szétszedheti" a rendszert, ami nem egy előnyös dolog, ergo nem indul el többé a Windows, ezt tapasztalatból mondom. Olyan fél évente érdemes futtatni, és akkor tökéletesen teszi a dolgát :)

2012. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tisztelt második válaszoló.köszönöm a részletes véleményedet,és az őszinteségedet.

jó esett hogy nem oktattál ki hogy régi meg elavult a rendszer.

2012. júl. 14. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!