Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of duty2 őt honnan...

Call of duty2 őt honnan szedjem le (PC), meg kellene valamilyen patch hogy elvileg akkor tudok online játszani akárkivel segítene valaki aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A TPB-ről leszedheted. De nem fogsz tudni online játszani, mert a tört játékokkal nem lehet. Csak a boltban vásároltnál tudsz multizni. Tudom most mindjárt írják sokan, hogy "Nekem mégis megy". Ezért írom ide hogy ez a Jellemző. Tehát lehetnek ritka kivételek de általánosságban ez a helyzet. Viszont offline-ban simán megy bármelyik.
2012. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hallod nekem ilyen szó nincs a fejemben hogy boltbol vegyek ilyet... de köszi a próbálkozást , mellesleg minden embernek megy lopva is a multi...
2012. júl. 13. 20:32
 3/3 szabolcs110 válasza:

Szia! :)

.ncore le tudod tölteni! :)

multiba segítek meg csinálni ha gondolod

2014. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!