Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Automatikus indítás letiltása....

Automatikus indítás letiltása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy program a gépemen, ami mindig indul a gyorsindító tálcán rendszerindítással. Szeretném letiltani az automatikus indítást.

Magában a programban külön nem találtam a beállítást, msconfig pedig szintén nem mutatja azt a *.exe-t, amit le kellene tiltanom.


Meg tudom én adni valahogy/valahol a fájl nevét, hogy azt az XY-t ne indítsa a Windows?


(RegEdit-ben sincsen benne, de onnan amúgy sem törlök semmit.)


2012. júl. 13. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
msconfig->automatikus indítás
2012. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvasd el légyszi, amit írtam, ne csak a kérdést. :)
2012. júl. 13. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezzel: [link]


Ámbár én is azt mondom, hogy egy program amit valaki egyszer feltelepített és automatikusan indul, annak bent kell lennie az msconfig/autorun-nál még akkor is ha te nem találod...

2012. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom majd, ha nem találok más megoldást. Csak nem szeretnék feleslegesen telepíteni.


Nem én tettem fel a programot, eredeti Toshiba alkalmazás. Nem akarom törölni, mert hasznos lehet, de feleslegesen fut gyorsindítón.

2012. júl. 13. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez is hasznos lehet. Egy program ide vagy oda szerintem mindegy. Ez a progi meg ki is szedi a szemetet és a felesleges nem használt cuccot a gépedről:


[link]

2012. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 13. 20:51
 8/8 anonim válasza:

win7 en tényleg sehol nem találod (se msconfigba,se óra melletti ikon) a kikapcsolást csak ha beléptél a Discordba.


Discord automatikus kikapcsolása win7 en.

kis fogaskerék lent (felhasználói beállítások) a neved mellett ha beléptél (ehhez kell regisztráció -név,jelszó) -> baloldalt Windows beállítások -> rendszer indításkori viselkedése

2021. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!