Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok egy olyan videosze...

Ajánlanátok egy olyan videoszerkesztő programot amivel egy film képméretezését lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Pontosabban:

teljes képkiterjesztésben szeretném nézni a HD TV -men a filmeket úgy,hogy sehol nincs fekete csík..

a kb. 2:35-ös "aspect ratio-t" szeretném kb. 1:60-ra konvertálni valamivel. ha ért valaki miről hadoválok... : D


2012. júl. 13. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem..levághatod a kép szélét (de akkor nem teljes a kép), vagy az arányt változtatod (torzul).


Ha HD-t nézzel, gondolom lcd TV-d van, a TV-n van képarány, méret állítási lehetőség, itt állítsd.

2012. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen az lcd tv-men van állítási lehetőség,de akkor ilyen furcsán széthúzott lesz a kép ( így van,torzul)

De van egy jópár olyan letöltött filmem ( Full HD-sak ) amik teljes képben jelennek meg képveszteség vagy torzulás nélkül...

letöltésnél mindig az NFO-t szoktam nézni és ott ha az Aspect Ratio 1:valamennyi,akkor valószínű hogy teljesképben (veszteségmnetes) lesz amit letöltök

Persze tudom hogy a tömörített HD fájlok mát eleve butítottak de én a képméretezésre értem

kösz a választ

2012. júl. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!