Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak ilyen játékok FPS-ben...

Vannak ilyen játékok FPS-ben nem külsőnézetesben?

Figyelt kérdés

És ha lehet akkor azért ne olyan grafika hogy fújjjjjjj.Ha lehet akkor mai gamékhoz illeszkedjen.


A lények hogy fps-legyen mint a COD-ok.És olyan hogy legyen vagy van lehetőséged,

!!!!!!!!fejleszteni a fegyvert úgy hogy az a kinézetén is meglátszik PL:Bioshock 1,2.!!!!!!!!de lehet mást is a fegyveren fejleszteni de a fegyver az elsődleges és az hogy a kinézetén is látszik.

Légysíves néhány címet vagy linket mert úgy szeretnék ilyennel játszani.A Bioshock 2 na az nagyon bejön de már 6-szor végigvittem.És annyira nem szeretem hogy fejlesztek valamit és az nem látszik meg.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT FELPONTOZOk MINDENKIT AKI ÍR LEGALÁBB EGY CÍMET.



2012. júl. 14. 01:42
 1/7 anonim válasza:
Egyedül a Borderlands jutott erről eszembe.. de ha neked a grafika számít az szerintem nem fog neked tetszeni..
2012. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem lett volna rossz.Na mind1 a grafika nekem csak annyira számít hogy azért ne egy 2005 alatti játék legyen.Megy neked a zöld kéz.De valamilyen játék csak van?
2012. júl. 14. 02:00
 3/7 anonim válasza:
Hát azért egy próbát tehetsz vele, szerintem nagyon jó játék, főleg co-opban, a grafikája is jó, csak cell-shaded technológiát használ, tehát ilyen rajzfilm-szerű egy kicsit.. mondjuk én imádom az ilyen grafikát, de van akiket idegesít az ilyesmi.. :D
2012. júl. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2012. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem nem idegesít csak annyira megszoktam a !!!!Crysis 2 A KEDVENCEM NAGYON!!! meg a codokat meg az ilyenek hogy egy kicsit fúrcsa nekem ezek után.DE ki fogom próbálni.KÖSZÖNÖM.
2012. júl. 14. 02:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a vidit és szerintem ma este le is szedem és nyomom.
2012. júl. 14. 02:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy most akciózik a Steam és a Borderlands-ra is 50% kedvezmény van.

Érdemes átböngészni, sok játék ára csúszott be így 1000 forint alá.

2012. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!