Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint Tool Sai-ban, hogyan...

Paint Tool Sai-ban, hogyan tudok új hátteret rakni a mögé, amit átalakítottam?

Figyelt kérdés
Volt egy alap képem (egy anime karakter),amit átalakítottam.A mögötte lévő teret pedig meg szeretném változtatni.Ki kell vágjam a karaktert a lapról,és másik lapra helyezni?Vagy hogyan lenne ez megoldható?
2012. júl. 14. 02:09
 1/1 anonim válasza:
A Paint Tool Sai programban nagyon jó a kijelölés funkció, a lasso és a magicwand eszközök eléggé jók. A varázspálca eszköznél a kijelölés "érzékenységét" a "Color Difference" csúszkán tudod változtatni. Én inkább a kijelölő ecsetet használom, ahol gyakorlatilag befested azt a területet, amit ki szeretnél jelölni. Azt javaslom, hogy a figurát ki kell jelölni, majd a felesleges részt a radírral törölni kell. A radír néha belelóg a kijelölt részbe, ezért én inkább a kijelölt részt a ctr+x billentyűkombinációval ki szoktam vágni, majd ctr+v, és ekkor beilleszti egy új rétegként. Ezt követően az eredeti réteg már szabadon módosítható, átfesthető.
2013. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!