Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet ez photoshop cs6?

Mitől lehet ez photoshop cs6?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az ha csak simán indítom a photosopot cs6 could not open hibát ír ki,ha rendszer gazdailag indítom akkor elindul rendesen,de pl ha képet akarok behúzni hogy szerkesszem,másik gépen egérrel megfogom behúzom photoshopba,de ezen a gépen nem engedi behúzni csak a file/open menüben engedi megnyitni a képet
2012. júl. 14. 16:49
 1/8 anonim válasza:
A ps cs6 portable-s változatánál nálam is ezt csinálta... Rendes telepítőset és crackeltet hazsnálsz vagy a portable-sat? Mert nekem a rendes crackelt működik rendesen
2012. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes telepített+crackelt,a laptopon működik simán indítva se ugrik fel hiba,be lehet húzni a képet,csak az asztali gépen van ez
2012. júl. 14. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Bűnös lelkek! Vegyétek meg!
2012. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 20:15


Mi bajod van???????

2012. júl. 14. 23:43
 5/8 anonim válasza:

17:24-es vagyok

Akkor sajnos nem tudok segíteni :/ talán próbáld meg újratelepíteni, vagy nézd meg a beállításokban lehet, hogy ott van vmi... vagy esetleg tölts le egy másikat :/

SOK sikert! :)

2012. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon akarok törölgetni mert feleslegesen nem akarom írkálni az ssd-t maradok a file/open megnyitásnál,vagy a dll es crack neked nincs meg?Mert nekem csak a módosított van,de van egy crack amiben az eredeti dll is mellékelve van.
2012. júl. 15. 00:26
 7/8 anonim válasza:
Sikerült azóta megoldani a problémát? Mert nálam is ez a hiba áll fent, és elképesztően akadályozza, lassítja a munkát...
2014. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én azóta már egyszer újra raktam a rendszer,és az elérhető legfrissebb photoshopot használom,és működik az egérrel való kép behúzás.
2014. aug. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!