Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy kölcsönpendrive-t használo...

Egy kölcsönpendrive-t használok találtam benne egy keyloggert (hozzá nem nyultam) van esélye hogy feljött a gépre?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 14:09
 1/4 anonim válasza:

Nagyon könnyen lehetséges, hogy felmásolta magát a gépedre. Futtass le egy ellenőrzést valamelyik vírusírtóval és a jövőben kerüld azt a pendrive-ot!


Üdv

2012. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van a gépeden tűzfal vagy vírusírtó, akkor kizárt..
2012. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kizárt, ugyanis a tűzfal csak a bejövő NET kapcsolatokat védi! A vírusírtó pedig csak akkor kapja el, ha folyamatos ellenőrző módban van!
2012. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi program kérés nélkül települne, akkor jelez - nálam legalább is - hogy engedem-e. A keyloggerre meg a legtöbb vírusirtó úgy lecsap, mint gyöngytyúk a takonyra. Még crackelt fájl másolásakor is ki kellett kapcsolnom, úgy rá volt izgulva ezekre a fájlokra. Persze a felhasználó a leggyengébb láncszem, így ebből a szempontból tényleg nem kizárt, de egy normális felhasználó, aki nem nyomkodja az "OK" gombot eszetlenül, annak nem kell félnie... Szerintem...
2012. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!