Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP telepítési probléma...

VikTORZ kérdése:

Windows XP telepítési probléma: 2 XP egy gépen. Hogyan javítsam?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy hogyan, de a telepítés során 2 XP került a gépre, két külön partícióra. C meghajtón fent hagytam, mert oda kell nekem, míg a D meghajtóról töröltem, és formáztam a partíciót. De amikor indul a gép, még mindig kijelzi a már törölt OP rendszert, és választani kell a "kettő" közül. Ezt hogyan orvosoljam? Azt szeretném, ha nem kellene választani, hanem automat indulna az XP

#BIOS #Windows XP #operációs rendszer #XP #2partíció #2windowsXP
2012. júl. 15. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj új partíciókat és úgy rakd fel az egyikre. :)
2012. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj szakemberhez egyedül nem tudod megoldani a problémát
2012. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Olvasd át ezt : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A boot.ini fájlból kell törölni a letörölt operációs rendszert. Ha nem értesz jól a számítógépekhez, akkor viszont kérj meg valakit, mivel ha rossz módosítást végzel akkor megint újra kell tenni a windowsot.
2012. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz, akkor a 3-4 válaszoló alapján meg tudod csinálni. Ha nem akkor kérj meg valakit, de ezért le ne formázd...
2012. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, és tanácsokat mindenkinek!
2012. júl. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!