Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker 2011-ben...

Windows Movie Maker 2011-ben hogy lehet a zenéket egymásba csúsztatni?

Figyelt kérdés
A Windows Movei Maker 2011-van fent, és két zenét egymás mellé leteszek, és azt szeretném hogy legyen átfedés. Hogy egy időben mindkettő szóljon, az első zenének a vége a másodiknak meg az eleje, hogy legyen átmenet. Ezt hogy lehet megcsinálni benne?
2012. júl. 15. 18:10
 1/2 anonim válasza:
Azt tudom, hogy a Windows XP-n lévő Movie Makerrel meg lehetett csinálni, de ezzel most nekem se sikerült (leteszteltem). Próbáld meg Audacity-vel, ingyenes és sok mindent lehet vele csinálni.
2012. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, letöltöttem az Audacity-t, pont az előbb végeztem a zenével :) Arra én is emlékeztem hogy a régi movie makerben meglehetett könnyedén csinálni. Bírom mikor visszafelé butul valami :/
2012. júl. 16. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!